بازجویی

این حرف را به آرامی می گویم و انتظار دارم بین خودمان بماند...

گاهی دوست دارم پلیس دستگیرم کند و یک بازجوی سمج وادارم کند تا درباره زندگی خصوصی ام ساعت ها برایش صحبت کنم و از هرچه برایم اتفاق افتاده یا فکر می کنم برایش شرح و توضیح دهم ...

آنوقت بعد از آن حتما احساس فوق العاده ای خواهم داشت شاید شبیه سبکی...

 

بین خودمان بماند...

/ 30 نظر / 32 بازدید
نمایش نظرات قبلی
دوست

سلام شعراتون خوبن. اما باید یه خورده با واژه های زیبا تری آمیخته بشن. خلاصه شعراتون باحال بود. دمتون گرم. راستی من یه وبلاگی رو به تازگی زدم درباره سینما و هنر که می خوام نقدی داشته باشیم در مورد کارهایی که در سینما میشه.البته برا شروع به نظر دوستان احتیاج داشتم. در واقع هنوز مطلب آنچنانی وارد وبلاگ نشده.ممنون میشم سر بزنید و با من همراه بشید. از تمام دوستانی که این مطلب رو خوندن دعوت میکنم به این کلبه سر بزنن.خوشحال میشم.

دوست

سلام راستی من یه وبلاگی رو به تازگی زدم درباره سینما و هنر که می خوام نقدی داشته باشیم در مورد کارهایی که در سینما میشه.البته برا شروع به نظر دوستان احتیاج داشتم. در واقع هنوز مطلب آنچنانی وارد وبلاگ نشده.ممنون میشم سر بزنید و با من همراه بشید. از تمام دوستانی که این مطلب رو خوندن دعوت میکنم به این کلبه سر بزنن.خوشحال میشم.

آریانا آریارمن

درود بر شما دوست مهرانگیز و پردیس سرشت دوست بزرگوار از کوتاهی های آمدنم شرمنده و خجالت زده ام. مدتی است گرفتاریهای زندگی امانم را بریده و مرا از همراهی با شما دوست فرهیخته و گرامی بازداشته،لذا به همین دلیل از شما سرور پاکیزه رأی پوزش می طلبم و امید دارم که مرا ببخشید. همچنین اینجانب همواره آمدنها و مهربانی های شما را ستایش می کنم و سپاسگذار بزرگواری های شما نسبت به اینجانب هستم. سرایشی با نام یاوه گویان نامدار آماده کرده ام که شما را به خوانش آن و درج پیامهایی درباره ی آن فرا می خوانم. امید دارم همواره در پناه ایزد یکتا سبز و مانا باشید. تا درود و دیداری دیگر بدرود.

ماه آبی

این هم نوعی از بودن است. بین خودمان می ماند.[گل]

آمنه

یه روز مهتابی رو به آسمون بشین و همه اون چیزایی که می خوای و به ماه یا بهتر بگم به خدا بگو. اون وقت هم احساس فوق العاده ای خواهی داشت و هم کسی از حرفات سو’ استفاده نمی کنه[مغرور]

سمانه

سلام عسل جون منم همین احساس رو دارم

آمد

سبکی جداگانه شاید ...

مهرشاد

واقعا استفاده کردم! [سبز]